Mrazírenské dveře křídlové

Mrazírenské dveře křídlové

Mrazírenské dveře křídlovéMrazírenské dveře dodáváme v provedení jednokřídlé, dvoukřídlé a posuvné o síle křídla i dveřního panelu 100 nebo 120 mm.
Povrch je nejčastěji tvořen zinkovaným lakovaným plechem RAL 9010 (na přání je možný i jiný barevný odstín), časté je i provedení v nerezu.
Dveřní izolační panel má vnitřní skladbu (jádro PUR) shodnou s křídlem dveří a uvnitř má zabudovány konstrukční prvky pro uchycení křídla dveří i zámku.
Vstupní otvor je lemován hliníkovým profilem a vyhříván topným kabelem. Vyhříváním zárubně je zabráněno přimrzání dveřního křídla.
Dveřní panel lze snadno navázat na izolační panely naší produkce (spojení pero drážka se spojovacími zámky) nebo zabudovat jako celek na stěnu nebo jiným vhodným způsobem začlenit do stavby. Pro zabudování dveří do vyříznutých vstupních otvorů v industriálních izolačních panelech nebo do příček dodáváme obložkovou zárubeň pro různé tloušťky stěny.
Konstrukční provedení zajišťuje přerušení tepelného mostu mezi vnitřním a vnějším prostorem a zárubeň je vybavena topným kabelem pro zabránění přimrzání dveřního křídla.

Mrazírenské dveře 603LWT - zárubeň 100mm

Mrazírenské dveře 603LWT - zárubeň 100mm

Poptávkový formulář - Mrazírenské dveře křídlové

*
*
*
Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
Home Schiessl

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & Chabera webdesign